Select language: Deweloper Szczecin - PLDeweloper Szczecin - EN

Apartamenty nad morzem - Porta Mare Rezydencja Villa Park Osiedle Przy Rezerwacie Swarzędz - Osiedle Zacisze Gorzów - Os. Europejskie Rezydencja Villa Park
Nawigacja » Sprzedaż mieszkań »

Gorzów Wlkp. » Rezydencja Villa Park

OpisLokalizacjaGaleriaRzuty mieszkańCeny mieszkań i lokali usługowych

W samym centrum Gorzowa, przy ulicy Franciszka Walczaka, realizujemy dla Państwa inwestycję "Rezydencja Villa Park". Ze względu na swoje walory- bliskość śródmieścia, kojącą obecność parkowej zieleni, ścieżkę spacerową prowadzącą w pobliże Filharmonii i zabytkowy charakter części budynków – jest to przedsięwzięcie unikatowe pod każdym względem: zarówno architektonicznym, przyrodniczym jak i komunikacyjnym. Serce tego nowoczesnego kompleksu stanowią luksusowe apartamenty wielorodzinne, wpisane w bryłę trzykondygnacyjnych domów z użytkowym poddaszem i połączone funkcjonalnie z zespołem pomieszczeń usługowych, halą garażową, wielostanowiskowym parkingiem, a także z budynkiem o celu medycznym – kliniką jednego dnia.


Rozpoczęliśmy już sprzedaż wszystkich powierzchni, zarówno mieszkalnych, jak i usługowych. Liczymy, że zechcecie Państwo uczestniczyć w zapoczątkowanym przez nas mariażu "starej" architektury z najnowszymi trendami w budownictwie.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo lokale usługowe o zróżnicowanym metrażu i lokalizacji w obiektach, na sprzedaż lub wynajem. Posiadamy lokale z bezpośrednim wejściem z poziomu ulicy, znajdujące się w parterach zabytkowych budynków mieszkalnych 12 i 12A jak i również lokale na czterech kondygnacjach budynków o wyłącznej funkcji handlowo-usługowej - 12B i 12C. 


Ze względu na bliskość centrum, reprezentacyjny charakter oraz bardzo wysoki standard wykończenia całego kompleksu, ciekawą aranżację wnętrz i  położonych na każdej kondygnacji nowoczesnych sanitariatów, oferowane powierzchnie idealnie nadają się na działalność biurową lub handlowo-usługową. Wszystkie budynki dostępne są dla osób niepełnosprawnych, a przygotowane specjalnie w tym celu pomieszczenie socjalne dla lekarzy z własnym aneksem kuchennym i węzłem sanitarnym zachęca do otwierania kolejnych gabinetów lekarskich.


27 września 2013 odbyła się Gala Budownictwa podczas której uhonorowano laureatów konkursu LUBUSKI MISTER BUDOWY. Rezydencja Villa Park została bardzo wysoko oceniona i uzyskała następujące tytuły: Budynek mieszkalny wielorodzinny w kompleksie Villa Park - ul. Walczaka 12D-G, otrzymał tytuł LUBUSKIEGO MISTERA BUDOWY. W tej samej edycji w konkursie na NAJLEPSZY OBIEKT BUDOWLANY zostały wyróżnione budynki biurowo-usługowe przy ul. Walczaka 12B-C.


Mister Budowy 2012

Do góry

Copyright © 2010 - 2015 by Budnex Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Projektowanie stron internetowych