Select language: PLEN

Apartamenty nad morzem - Porta Mare Rezydencja Villa Park Osiedle Przy Rezerwacie Swarzędz - Osiedle Zacisze Gorzów - Os. Europejskie Rezydencja Villa Park
Nawigacja » Sprzedaż mieszkań »

Dziwnówek » Porta Mare APARTAMENTY PRZY PLAŻY

OpisLokalizacjaGaleriaRzuty mieszkańAranżacje apartamentów
Apartamenty nad morzem sprzedaż

Oferujemy Państwu do zakupu przepiękne apartamenty usytuowane bezpośrednio przy piaszczystej plaży Morza Bałtyckiego w uroczej i cichej miejscowości Dziwnówek.


Apartamenty zlokalizowane są w budynku 12 kondygnacyjnym o nowoczesnej architekturze. W części podziemnej budynku znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz pomieszczeniami gospodarczymi natomiast na 12 kondygnacji zostały usytuowane ogrody zimowe.


Budynek będzie ogrodzony, monitorowany i strzeżony a PORTA MARE Sp. z o.o. będzie w profesjonalny sposób zarządzała budynkiem. Będzie również istniała możliwość zarządzania na zlecenie Państwa znajdującymi się w budynku apartamentami.


Apartamenty nad morzem sprzedaż

Z okien apartamentów rozpościera się przepiękny widok na Morze Bałtyckie, Zalew Wrzosowski oraz otaczający budynek las sosnowy. Do Państwa dyspozycji będzie zejście na plażę zlokalizowane tuż przy budynku.


W związku z rozbudową i modernizacją ośrodka wypoczynkowego Róża Wiatrów należącego do PORTA MARE Sp. z o.o. do dyspozycji Państwa będzie basen, sala sportowa, boisko do koszykówki oraz squasha, kort tenisowy.


W ośrodku wypoczynkowym będzie również zlokalizowana baza w zakresie odnowy biologicznej z programem fizykoterapeutycznym oraz programem wellnes & spa prowadząca do równowagi psychicznej, fizycznej i emocjonalnej.Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie www.apartamenty.portamare.pl. Zapraszamy!
Apartamenty nad morzem sprzedaż


Wirtualny spacer po apartamentach nad morzem

Do góry

Copyright © 2010 - 2014 by Budnex Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: ADMR - projektowanie stron internetowych